TR - ENG

 0850 446-0-645 (NGL)

2023'te hedefimiz ihracat hizmeti veren ilk 20 arasına girmek.

2019 yılında yaklaşık %30-35 oranında büyümeyi hedefliyorduk. Bu hedefimize ulaştık. 2020'de bu büyüme hedefinin üstüne koyarak ilerlemek istiyoruz.

 

Norther Global Lojistik kurucu ortağı Sefa Erol, 25 yıllık birikimden sonra NGL'yi kurarak hizmet verdiklerini söyleyerek, Finlandiya, İsveç Norveç gibi iskandinav ülkelerine ve Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya, Slovakya ve Çekya gibi Baltık ülkelerine kendi araçlarıyla taşımacılık gerçekleştirdiklerini iafe etti. 

 

Avrupanın bir çok ülkesine 48 saatte özel minivan araçlar ile teslimat yapabildiklerini kaydeden Sefa Erol, "Filomuzda 119 araç bulunuyor. Yaklaşık 170 personelimizle müşterilerinize hizmet veriyoruz.Zamanında teslimat ve müşterilerimize doğru ve hızlı bilgi vermek, önemli, kriterlerimizin arasında yer alıyor. 2019 yılında yaklaşık yüzde 30 -35 oranında büyümeyi hefeliyorduk.Bu hedefimize ulaştık.2020'de bu büyüme hedefinin üstüne koyarak ilerlemek istiyoruz" dedi.


2020 yılında Orhanlı'da lojistik üst kurmayı planlıyoruz diyen Sefa Erol "Araç filomuzu yenilemek ve büyütmek istiyor. Müşterilerimizden yoğun talep alıyoruz. Kuracağımız lojistik üsle depoloma hizmetlerimizde kapasite arttıracağız" diye konuştu.

 

Komple ve parsiyel taşımacılıkta ön plana çıktıklarını ifade eden Sefa Erol, " Öncelikle ürünlerin sağlıklı şekilde ve zamanında ithalatçıya ulşaması gerekiyor., Bizde bunu sağlıyoruz. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunabiliyoruz. DEnizyolu ve havayolunda da şirketimiz tüm yönlere hizmet vermektedir. Bu yönde tüm talepleri hızlı ve ekonomik olarak. müşterilerimize hizmet veriyoruz" şeklinde konuştu.

 

Sefa Erol sözlerine şöyle devam etti."logitrans fuarına daha önce bireysel olarak katılıyordum.bu yıl hem firmamızı tanıtmak hemde işbirliği kurduğumuz kişilerle ortak bir payda da buluşmak için fuara katıldık.Çok yoğun ilgi gördük, sektörde sektörde bizim gibi direkt hizmet veren firmalarına yoğun talebi sahada bir kez daha gördük. Buda doğru yolda olduğumuzu gösteren bir kriter.