TR - ENG

 0850 446-0-645 (NGL)

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

 

Norther Lojistik, Türkiye'de ve dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığı tedarik anlaşmaları ile müşterilerine dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli ve hızlı, çözüm odaklı denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır.

Tüm dünyadan Türkiye'ye ve Türkiye'den tüm dünyaya özellikle uzak doğu ile kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılıkla beraber, tır + gemi, uçak + gemi ve tren + gemi kombine taşımaları sunan Norther global, müşterilerine taşıma şekillerinde birden fazla seçenek sunarak farklılık yaratmaktadır.Yoğun olarak gerçekleştirilen tekstil taşımacılığının yanı sıra, fuar, proje ve özel yük taşımacılığı ile Norther Lojistik müşterilerine kalite kontrol, barkodlama ve etiketleme gibi katma değer yaratan hizmetler vermektedir.

 

Denizyolu Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler

 

Tüm dünya limanlarına ve limanlarından, Türkiye'deki başlıca limanlarımıza FCL (full Container Logistic) ve LCL (Less Container Logistic) yüklemeler.
Kapıdan kapıya konteynır taşımacılığı
Açık yük / Proje yükleri taşımacılığı
Askılı konfeksiyon taşımacılığı
Kombine yük taşımacılığı, Ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı

Hemen yarın dünyanın bir ucuna gönderilmesi gereken değerli bir nakliyeniz mi var? Nakliyenizi müşteri memnuniyeti odakla yapabilecek en iyi şirketiz!

 

Yetkili uzmanlarımızın sizi 1 saat içinde geri arayacağını garanti ediyoruz!