TR - ENG

 0850 446-0-645 (NGL)

Karayolu Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılık


Ngl lojistik, karayolu taşımacılığı hattında uzmanlaşmış bir firma olarak, tüm Avrupa, İskandinav ve Baltık ülkelerine yapmış olduğu, haftalık düzenli parsiyel-komple ithalat ve ihracatları ile hizmet kalitesini profesyonel çalışanları ile sunmaktadır.Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, gps bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, güçlü acente ağı ve müşteri memnuniyet odaklı çözümlerimiz ile kara yolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.Komple Taşımacılık


Norther lojistik olarak, parsiyel çıkış yaptığımız tüm ülkelere gün farketmeksizin müşterilerimize komple hizmet verebilmekteyiz. Normal haftalarda rezervasyonlarınızı 1 gün öncesine kadar alabilir, istendiğinde ekspres sevkiyat hizmeti verebilmekteyiz.


Yurtiçi ve yurtdışı tatil gün ve haftarında müşterilerimize tavsiyemiz, kendileri için mümkün olan en erken tarihte operasyon temsilcilerimize rezervasyon yaptırmalarıdır. Norther Lojistik olarak müşteri memnuniyeti vizyon değerlerimizde ilk sıradadır.

Bünyemizde haftalık organize ettiğimiz araçlar içerisinde 85 metreküplük standart tenteli, 100 metreküplük mega tenteli, 120 metreküplük kamyon romörk tiplerinde yanıcılı ve yanıcısız araçlarımız mevcuttur. Detaylı bilgi için sales@northerlogistics.com adresine mail atabilir yada merkez ofisimizi arayarak operasyon danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Özel Taşımalar


Yanıcı ve soğutmalı taşımalar Norther Lojistik bünyesinde özel taşımalar olarak nitelendirilip, parsiyel ve komple taşıma türlerinde müşterilerimize normal ve expres taşıma şekilleriyle hizmet vermekteyiz.


Araç filomuzda yanıcı ehliyetli sürücüler ve yanıcı ekipmanlı araçlarımız ile müşterilerimize parsiyel ve komple hizmeti vermekteyiz. Soğutmalı araçlarımız ile ısısı belli bir derecede tutulması gereken sebze, meyve, balık gibi gıda ürünleri ile ilaç, boya gibi sektörel çeşitlilik gösteren ürünlerinizin taşımacılığını titizlikle gerçekleştiriyoruz.
Depolama


Norther Lojistik, Türkiye içinde toplam 7500 m2 depolama alanına sahip olmakla birlikte, çalıştığımız ülkelerdeki acentaları ile toplama, dağıtım ve depolama hizmetleri vermektedir. Yükün aciliyet durumuna göre yurtiçi - yurtdışı ekspres iç nakliye hizmeti vermektedir.
Barkotlama, paketleme, streçleme ve paletleme hizmetlerimiz müşterilerimize sunduğumuz katma değerli servislerimizdir.
Antrepolarımız


3500 m2 Erenköy Gümrüğüne bağlı Gümrüklü Depolama Hizmetleri
2000 m2 Halkalı Gümrüğüne bağlı Gümrüklü Depolama HizmetleriDepolarımız ve Dağıtım Merkezlerimiz


İstanbul Erenköy'de askılı konfeksiyon yükleri ve genel kargo için konsolide 7500 m2 kapalı, ihracat deposu. Dağıtım ve toplama merkezi.

İstanbul Hadımköy'de 2500 m2 kapalı, kargo dağıtım ve toplama merkezi.İstanbul, Bursa, İzmir, Aksaray olmak üzere ihracat ve ithalatta önemli noktalarda depolama ve dağıtım hizmeti.Askılı Taşımacılık


Tekstil sektörü Türkiye'nin otomotiv ile birlikte sektörel bazda önde gelen çalışma alanlarından biridir. Avrupa'da ve dünyada tekstil sektörümüzün söz sahibi olmasında üretimin kaliteli, iş gücünün uygun maliyetli ve sevkiyatların uzak doğu'ya kıyasla daha kısa zamanda olması önemli ölçüde etken olmuştur.Tüm bunların ışığında, Norther Lojistik tekstil üreticilerine filosunda sahip olduğu askılı dorselerle parsiyel ve komple hizmet vermektedir. Ekspres ve normal terminli sevkiyatlarımız hakkında bilgi almak için sales@northerlogistics.com adresiyle veya merkez ofisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.Askılı taşıma hesaplama:


Pantalon, Gömlek, T-Shirts:
13400 parça / 13,60 Mt Tekstil tente - 21500 Parça / 17 Mt Tekstil tente

Pantalon, Uzun etek:
4150 Parça / 13,60 Mt Tekstil tente – 5750 Parça / 17 Mt Tekstil tente

Ceket,Palto:
1950 Pieces / 13,60 Mt Tekstil tente – 2750 Parça / 17 Mt Tekstil tenteMinivan Ekspress Taşımacılık:


Norther Global Lojistik; havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığının dışında 22 adet Minivan Express Servisi ile Türkiye ile Avrupa arasında daha hızlı bir hizmet sunuyor. Türkiye – Avrupa arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha hızlı ve zamanında kapı teslimat güvencesiyle müşterilerine sunarak kalitesinden ödün vermiyor.Hemen yarın dünyanın bir ucuna gönderilmesi gereken değerli bir nakliyeniz mi var? Nakliyenizi müşteri memnuniyeti odakla yapabilecek en iyi şirketiz!

 

Yetkili uzmanlarımızın sizi 1 saat içinde geri arayacağını garanti ediyoruz!