TR - ENG

 0850 446-0-645 (NGL)

Hakkımızda

Norther Global Lojistik; kara, hava, denizyolu, intermodal taşımacılık, depolama, yurtiçi ve yurtdışı dağıtım, gümrükleme, sigorta işlemleri, katma değerli hizmetler ve proje taşımacılığı hizmetlerini vermektedir.

 

Karayolu taşımacılığını özmal filosu ile organize eden NGL, Türkiye'deki faaliyetlerini İstanbul Ferhatpaşa, Çatalca, Bursa ve Aksaray'da toplam 7500 metrekare depolama ağı ile gerçekleştirmektedir.

 

Başta Doğu Avrupa, Baltık ve İskandinav ülkeleri olmak üzere, tüm Avrupa'ya karşılıklı haftalık parsiyel hatları ile beraber Ortadoğu, Avrupa ve Uzakdoğu hatlarında rekabetçi Denizyolu fiyatları ile müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

 

Norther Global Lojistik, tüm bu hizmetleri müşteri odaklılık ve memnuniyetini, firma ilkelerinde ilk sırada tutarak sunmaktadır.

Lojistik Sektöründe Kalitenin Yeni Standartları

8100

Aktif Müşteri Sayısı

117

Filomuz

7500

Metrekare Toplam Depolama Alanı

165

Personel

İlkeler

Verdiğimiz sözleri sorumluluk bilinciyle yerine getirir ve müşteri memnuniyetinin en büyük kazanç olduğunu biliriz. Çalışan ve müşteri bağlılığını ilk sırada tutarız. Müşterilerimize yaratıcı fikirlerle çözüm odaklı yaklaşırız. Teknolojik gelişmeleri takip eder ve gelişmeleri, müşterilerimizin hayatının kolaylaştırılması için kullanırız. Kaliteye sahip olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünür, bunu çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunarız. İyileşme ve gelişmemize yönelik her fikri öğrenir, çalışır ve benimseriz. Toplu olarak yaşadığımız çevremizi korur, güzelleştirir ve yeni nesillerle çevre sevgisini aşılarız. Hizmet aldığımız acenta, tedarikçi ve dış firmaların görüşlerini önemser, uzun süreli işbirlikleri kurarız.

Kalite Politikamız

 • Kalite ve Çevre Yönetimi ile ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler, yasal sorumluluk ve standartlara uymayı,
 • Kullanılan teknoloji ve yardımcı faktörleri göz önünde tutmayı ve gerekli tüm tedbirleri almayı,
 • Organizasyonun her kademesinde Kalite gerekliliklerimize uygun ortak bir bakış açısı sağlamayı,
 • Firma olarak tüm faaliyetlerimiz ile ekolojik dengeye zarar vermeyeceğimizi,
 • İlgili tarafların çevre bilincinin geliştirilmesi için çalışmalarda bulunacağımızı,
 • Kirliliğin önlenmesi, çevrenin gelecek nesillerden ödünç alındığı bilinciyle doğal kaynaklarımızın en verimli şekilde kullanılmasını sağlamayı,
 • Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlayacağımızı,
 • Tüm çalışanlarına eğitim ve açık iletişim imkânı sağlamayı,
 • Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetleri sunmayı,
 • Tedarikçileri ve müşterileri ile kazan kazandır prensibi ile işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı,
 • Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı taahhüt etmektedir.

Hemen yarın dünyanın bir ucuna gönderilmesi gereken değerli bir nakliyeniz mi var? Nakliyenizi müşteri memnuniyeti odakla yapabilecek en iyi şirketiz!

 

Yetkili uzmanlarımızın sizi 1 saat içinde geri arayacağını garanti ediyoruz!

Güven Belgelerimiz