Hakkımızda

New Generation of Logistics | NGL

Burada sizin için
yenilikçi lojistik çözümler
sunuyoruz.

Bin bir emekle üretilen, arkasında muhteşem fikirler ve zorlu aşamalar bulunan ürünleri taşımak her zaman sorumluluk gerektirir. 18 yıllık sektör tecrübesinin üzerine, 2013 yılında faaliyetlerine başlayan Norther Global Lojistik (NGL) olarak bu sorumluluğu en iyi şekilde üstlenebilen, lojistik uygulamaları en doğru şekilde gerçekleştirebilen bir çözüm ortağıyız.

Müşterilerimizin sadece yükünü taşımak değil, onlara değer katma amacı taşıdığımız bu yolda, onların büyüme hikâyelerine katkı sunuyor, sürdürülebilirliklerine destek oluyoruz. Kara, hava, deniz yolu, intermodal, minivan, depolama, yurt içi ve yurt dışı dağıtım, gümrükleme, sigorta işlemleri, katma değerli hizmetler ve proje taşımacılığı alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Hem Taşıyoruz
& Hem Depoluyoruz!

Uzmanlık alanlarımızdan kara yolu taşımacılığında ve minivan taşımalarımızda özmal araçlarımız ile hareket ediyoruz. Bununla birlikte depolama alanında Türkiye’deki faaliyetlerimizi İstanbul’da Ferhatpaşa, Çatalca ve Bursa’da toplam 7500 metrekare depolama ağı ile gerçekleştiriyoruz. Yurt dışında ise anlaşmalı depolarımızla hizmet veriyoruz.

Depolama Alanı

Yıl

Taşınan Yük/Yıl

Başta Doğu Avrupa, Baltık ve İskandinav ülkeleri olmak üzere, tüm Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında karşılıklı düzenli parsiyel taşımalar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca dünyanın her noktasına yapılacak deniz ve hava yolu gönderileri için rekabetçi navlunlar sunuyoruz.

Yeni nesil lojistik, yenilikçi lojistik hizmetleri sunmaya ve müşterilerimizi memnun eden çözümler üretmeye devam edeceğiz.