Estonya

Estonya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Baltık denizine komşu olan Estonya, önemli limanlara sahiptir. Türkiye’den Estonya’ya ihraç edilen ürünler ağırlıklı olarak demir-çelik, motorlu kara taşıtları ve ayakkabılardır. Bu ülkeden ithal edilen ürünler ise demir-çelik, elektronik eşyalar ve kuyumculuk eşyalarıdır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Estonya ile Türkiye arasında ithalat ve ihracat yükleriniz için haftalık düzenli seferler sağlıyoruz. Parsiyel ve komple taşımalarımızla değerli yüklerinizi hedefe hasarsız ulaştırıyoruz.

Kara yolunda acil gönderimli ürünleriniz için minivan opsiyonumuzla hızlı bir teslimat süreci sağlıyoruz. Talebinize göre deniz yolu, hava yolu ve intermodal taşımalarımızla da her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz.

Türkiye ile Estonya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti