Letonya

Letonya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Baltık ülkelerinden Letonya, Riga Körfezi’nde bulunan Riga limanıyla bölgenin en yoğun limanına sahiptir. Yaklaşık 300 milyon dolarlık ticaret hacmine sahip olan iki ülke arasında dengeli bir ticaret yürümektedir. Türkiye’den Letonya’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında kıymetli taşlar, kıymetli metaller, makineler, mekanik cihazlar gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ülkeden ithal edilen ürünler arasında ise demir-çelik ürünleri, mineral yakıtlar, hububat gibi ürünler yer almaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Türkiye ile Letonya arasındaki taşımalarda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Ana hatlarımız arasında bulunan Letonya’ya haftalık düzenli olarak karşılıklı seferler düzenliyor, parsiyel ve komple ihracat-ithalat yüklerinizi kapıdan kapıya taşıyoruz.

Türkiye ile Letonya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti