Belçika

Belçika'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Benelüks ülkelerinden Belçika, Türkiye’nin önemli ticaret ortaklarındandır. İki ülke arasındaki ticaret hacmi yaklaşık 7 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

Türkiye’den bu ülkeye yapılan ihracatta ağırlıklı olarak motorlu taşıtlar, yedek parçalar, tekstil ve mücevher eşyası ürünleri öne çıkmaktadır. Belçika’dan ithal edilen ürünler ise ağırlıklı olarak demir, petrol yağları, dokuma makineleri, ilaçlar ve kimya ürünleridir.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Türkiye ile Belçika arasında lojistik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunuyoruz. Türkiye ile Belçika arasında parsiyel ve komple olarak karşılıklı seferler gerçekleştirirken, ihracat ve ithalatçılarımızın taleplerine kesintisiz çözüm üretiyoruz. Bununla birlikte iki ülke arasında kara yolu, hava yolu, intermodal, deniz yolu ve minivan taşımalarımızla da fark yaratıyoruz.

Türkiye ile Belçika arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti