Avusturya

Avusturya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Orta Avrupa ülkelerinden Avusturya ile Türkiye’nin ticaret hacmi yaklaşık 3 milyar dolar seviyesindedir. Türkiye’den Avusturya’ya otomobiller, meyve ve konserveler ihraç edilirken, bu ülkeden Türkiye’ye ithal edilen ürünler arasında su türbinleri, regülatörler, serum ve aşılar bulunmaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Avusturya ana hatlarımız arasında bulunuyor. Bu ülkeye taşımalarda hem deneyimli sürücülerimiz hem de bölgede bulunan networkümüzle özel çözümler sunuyoruz. Türkiye ile Avusturya arasında gerçekleştirdiğimiz karşılıklı seferlerle farklı sektörlerden yüklerinizi geniş ekipman havuzumuz sayesinde yüksek kalitede taşıyoruz. Kara yolunun yanı sıra hava yolu ve intermodal taşımalarımızla da farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

Türkiye ile Avusturya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti