Polonya

Polonya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Orta Avrupa ülkelerinden Polonya, Baltık denizine kıyısı olması dolayısıyla önemli bir konumdadır.

Türkiye ile Polonya’nın yaklaşık 6 milyar dolarlık ticaret hacmi bulunmaktadır. Bu ülkeye ihraç edilen ürünler arasında ağırlıklı olarak otomobiller, yedek parçalar, traktörler, buzdolapları ve tekstil ürünleri yer almaktadır. Bu ülkeden ithal edilen ürünler arasında ise dizel ve yarı dizel motorlar, otomobiller ve sığır eti bulunmaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak yoğun taşımalar gerçekleştirdiğimiz Polonya’ya haftalık düzenli servisler gerçekleştiriyoruz. Hem ithalat hem de ihracat yüklemelerinizi Türkiye-Polonya arasında karşılıklı olarak taşıyor, maliyetlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda Polonya’ya deniz yolu, hava yolu ve intermodal gibi farklı taşıma modlarıyla da ulaşabiliyor, talebinize ve ihtiyacınıza göre çözümler üretiyoruz.

Türkiye ile Polonya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti