Slovakya

Slovakya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Avrupa’da merkezi bir konuma sahip olan Slovakya, Polonya, Çekya, Ukrayna, Macaristan ve Avusturya ile komşudur. Türkiye ile Slovakya’nın ticaret hacmi yaklaşık 1,5 milyar dolar seviyesindedir.

Türkiye’den Slovakya’ya gerçekleşen ihracatta ağırlıklı olarak örme giyim eşyaları, motorlu kara taşıtları, kauçuk, elektrikli makine gibi ürünler bulunmaktadır. Slovakya’dan Türkiye’ye ithal edilen ürünler arasında ise motorlu kara taşıtları, uçucu yağlar, makineler, mekanik cihazlar gibi ürünler yer almaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Slovakya ile Türkiye arasında hızlı taşımalar gerçekleştiriyoruz. Parsiyel ve komple yüklemeler yapabildiğimiz bu hattımızda ihracat ve ithalatınızı daha verimli hale getiriyoruz. Kara yolunun yanı sıra hava yolu ve intermodal taşımaları da en etkin şekilde kullanıyoruz.

Türkiye ile Slovakya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti