Çekya

Çekya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Eski adıyla Çek Cumhuriyeti, yeni adıyla Çekya, Avrupa Birliği ülkelerindendir. Türkiye ile Çekya arasındaki ticarette ithalatımız ihracatımıza oranla daha fazladır. Bu ülkeden ağırlıklı olarak otomobiller, yedek parçalar ve canlı büyükbaş hayvanlar ithal edilmektedir. Türkiye’den Çekya’ya ise ağırlıklı olarak otomobiller ve yedek parçaları, mücevher eşyaları gibi ürünler ihraç edilmektedir.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Türkiye ile Çekya arasında her türlü ithalat ve ihracat yükünüzü uygun maliyet planlaması ve profesyonel lojistik yaklaşımıyla taşıyoruz. Komple veya parsiyel yüklerinizi uygun araç altyapımız sayesinde güvenle taşıyoruz. Kara yolu taşımalarını en efektif şekilde kullanmaya odaklandığımız bu hattımızda haftalık düzenli çıkışlar gerçekleştiriyoruz. Kara yolu taşımalarımızın yanı sıra, Türkiye ile Çekya arasında hava yolu, deniz yolu, intermodal ve minivan taşımalarımızla da fark yaratıyoruz.

Türkiye ile Çekya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti