İsveç

İsveç'e Ulaşmanın #EnKısaYolu

İskandinav ülkeleri arasında yer alan İsveç’in başlıca ticaret ortakları arasında Türkiye olmamasına rağmen, bu ülkeye ticaret hacmi gelişme göstermektedir. Türkiye’den ağırlıklı olarak otomobiller ve tekstil ürünleri ihraç edilmektedir. Bu ülkeden ithal edilen ürünler arasında ise demir cevherleri, sıvanmış kağıtlar ve ilaç gibi ürünler bulunmaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak, Türkiye ile İsveç arasındaki ithalat ve ihracat yüklemeleriniz için parsiyel ve komple taşımalarımızı yüksek kalitede sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz yüklemeleriniz için en uygun maliyeti hesaplarken, uzman sürücülerimizle de hasarsız bir taşıma süreci sunuyoruz. Haftalık düzenli olarak karşılıklı seferler gerçekleştiriyoruz.

Türkiye ile İsveç arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti