Kariyer

Açık Pozisyonlar

Ekibimize Katıl

İster sektörde deneyimli ol, istersen sektörde tecrübe kazanmak isteyen genç bir arkadaşımız. Kariyerine Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden Biri'nde devam etmek istiyorsan başvurunu bekliyoruz.

Burası çalışmak için
Harika bir iş yeri!

Great Place To Work Enstitüsü tarafından yürütülen program ve çalışanlarımızın yaptıkları değerlendirmeler sonucunda En İyi İşveren Sertifikası’nı almaya hak kazandık.

Kişisel gelişim süreçlerinin, güçlü bir kariyerin en önemli parçalarından biri olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda NGL olarak, her yıl ciromuzun belirli bir miktarını çalışma arkadaşlarımızın kendilerine yatırım yapmaları adına kullanıyoruz. Belirlenen bütçe dahilinde isteyen her çalışanımız hobi kurslarına gidebiliyor, dil ve spor eğitimlerinden faydalanabiliyor. Çalışma arkadaşlarımız istedikleri alanda kendilerini geliştirmek için fona başvuruda bulunabiliyor.

Şirket olarak İnsan kaynağı odaklı yatırımlara her zaman öncelik veriyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam yaratmaya özen gösteriyor, takım olabilmek ve birlikte hareket edebilmek amacıyla kurum içi etkinlik ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çalışanlarımızla birlikte büyüyoruz.