Deniz yolu Taşımacılığı

Dünyada ticaretinde büyük bir rolü olan deniz yolu taşımacılığı, uygun maliyeti ve sabit termin süreleriyle öne çıkmaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak, Türkiye’de ve dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığımız tedarik anlaşmaları ile müşterilerimize dünyanın her limanına düzenli ve hızlı, çözüm odaklı deniz yolu taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Tüm dünyadan Türkiye’ye ve Türkiye’den tüm dünyaya özellikle Uzak Doğu ile kurmuş olduğumuz güçlü tedarik zincirimiz ile FCL ve LCL yüklerinizi limana ve kapıya teslim ediyoruz. Aynı zamanda tır + gemi, uçak + gemi ve tren + gemi kombine taşımaları sunarak müşterilerimize taşıma şekillerinde birden fazla seçenek sağlıyoruz.

 

Deniz yolu Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler

  • Tüm dünya limanlarına ve limanlarından, Türkiye’deki başlıca limanlarımıza FCL (full Container Logistic) ve LCL (Less Container Logistic) yüklemeler.
  • Kapıdan kapıya konteynır taşımacılığı
  • Açık yük / Proje yükleri taşımacılığı
  • Askılı konfeksiyon taşımacılığı
  • Kombine yük taşımacılığı
  • Ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı

Deniz yolu taşımalarımız hakkında bilgi almak için, sales@northerlogistics.com adresine mail atabilir, merkez ofisimizi arayarak operasyon danışmanlarımızdan bilgi alabilir ya da web sitemiz üzerinden navlun teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Deniz yolu taşımacılığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve navlun teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti