Tehlikeli Madde Taşımacılığı

ADR sınıfına giren yanıcı veya parlayıcı ürünlerin taşınması, ADR mevzuatına uygun araç ve ekipman gerektirir. Norther Global Logistics (NGL) olarak ADR sertifikalı sürücülerimiz, araçlarımız ve ekipmanlarımız sayesinde müşterilerimizin parsiyel veya komple yüklerini güvenle taşıyabiliyoruz. Acil gönderimlerinizde ise ekspres taşıma hizmetimizle yüklerinizi en kısa sürede kapıdan kapıya teslim ediyoruz. Tüm ADR mevzuatını gözeterek gerçekleştirdiğimiz taşımalarda önceliği her zaman güvenliğe veriyoruz.

Tehlikeli madde taşımacılığı hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için sales@northerlogistics.com adresine mail atabilir, merkez ofisimizi arayarak operasyon danışmanlarımızdan bilgi alabilir ya da web sitemiz üzerinden navlun teklif talebi oluşturabilirsiniz.

Tehlikeli madde taşımacılığı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve navlun teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti