Yurt İçi Taşımacılık

Norther Global Logistics (NGL) olarak dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye giriş yapmış yükleri Türkiye’nin 81 şehrine ulaştırırken, aynı zamanda şehirlerarası taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Bu taşımaların önemli bir kısmını özmal araçlarımızla gerçekleştirirken, gerekli durumlarda güçlü tedarikçi ağımızla da taşıma organizasyonlarını yönetebiliyoruz.

Etkin operasyon yönetimimiz sayesinde, yükleri en uygun koşullarda ve güvenle kapıdan kapıya teslim ediyoruz. Üretim noktalarından bayilere, depodan depoya ve mikro dağıtım hizmetlerimizle zaman ve maliyet avantajı sağlıyoruz.

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında çevre dostu olan, GPS bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz ile müşteri memnuniyetini temel alıyoruz.

Bu hizmetimiz, 2020 ve 2021 yıllarında Atlas Lojistik Ödülleri kapsamında Yurtiçi Taşıma Organizatörleri kategorisinde birincilik ödülüne layık görülmüştür.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti