Norveç

Norveç'e Ulaşmanın #EnKısaYolu

İskandinav Yarımadası’nda bulunan Norveç, Kuzey Avrupa ticaretinde önemli bir role sahiptir. Türkiye ile Norveç arasında yaklaşık 2 milyar dolarlık bir ticaret hacmi bulunmaktadır. Bu ülkeden Türkiye’ye ithal edilen ürünler ağırlıklı olarak petrol gazları ve balıklardır. Türkiye’den Norveç’e ihraç edilen ürünler arasında ise deniz ulaştırma araçları, motorlu araçlar ve tekstil ürünleri yer almaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak odaklandığımız rotaların başında gelen Norveç’e haftalık düzenli servisler yaparak ulaşıyoruz. İthalat veya ihracat yüklerinizi, parsiyel veya komple taşıyoruz. Termin sürelerine bağlı kalarak kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz. Norveç’e kara yolunun yanı sıra deniz yolu, hava yolu ve intermodal taşımalarımızla da ulaşabiliyoruz.

Türkiye ile Norveç arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti