Hollanda

Hollanda'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Hollanda, Türkiye’nin en büyük 7 ticaret ortağından biridir. Dünyanın en yoğun deniz ve havalimanlarına ev sahipliği yapmaktadır. İki ülke arasındaki ticaret dengesinde ithalat biraz daha ağırlık gösterse de, rakamlar yıllara göre yakınlaşabilmektedir.

Türkiye’den Hollanda’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında eşya taşımaya mahsus motorlu taşıtlar, otomobiller ve tekstil ürünleri yer almaktadır. Hollanda’dan ithal edilen ürünler arasında ise demir-çelik, poliasetaller, alkid reçineler, petrol yağları ve traktörler gibi ürünler bulunmaktadır.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Türkiye ile Hollanda arasındaki ihracat ve ithalat yüklerinizi parsiyel ve komple taşıma seçeneklerimizle kapıdan kapıya teslim ediyoruz. Kara yolunu en etkin şekilde kullanırken, hava yolu, deniz yolu ve intermodal gibi farklı taşıma modlarını da birbiriyle entegre şekilde kullanarak bu ülkeye sabit transit sürelerde ulaşabiliyoruz.

Türkiye ile Hollanda arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti