Danimarka

Danimarka'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

İskandinav ülkeleri arasında yer alan Danimarka ile Türkiye’nin dengeli bir ticaret hacmi görülmektedir. Bu ülkeden ithal edilen ürünler arasında ağırlıklı olarak metal cevherleri, enerji üreten makineler, organik kimyasal ürünler, elektrikli makine ve cihazlar yer almaktadır.

Türkiye’den Danimarka’ya ihraç edilen ürünlerde ağırlıklı olarak giyim eşyası ve aksesuarları, kara ulaşım araçları, elektrikli makine ve cihazlar, sebze ve meyveler öne çıkmaktadır. Bir yarımada ülkesi olan Danimarka’nın coğrafi konumu, bu bölgeye yapılacak taşımalarda deneyim gerektirmektedir.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Türkiye ile Danimarka arasında haftalık düzenli ve karşılıklı servisler düzenliyoruz. İthalat ve ihracat yüklerinizi parsiyel ve komple olarak güvenle taşıyor, sorunsuz bir operasyon süreci sağlıyoruz. Kara yolu, deniz yolu, hava yolu, intermodal ve minivan taşımalarımızla fark yaratıyoruz.

Türkiye ile Danimarka arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti