Almanya

Almanya'ya Ulaşmanın #EnKısaYolu

Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden Almanya, Türkiye’nin en önemli ticaret ortağıdır. İki ülke arasında yaklaşık 35 milyar dolarlık ticaret hacmi bulunmaktadır. Türkiye’den Almanya’ya ağırlıklı olarak kara ulaşım araçları, tekstil ürünleri, meyve-sebzeler, haberleşme cihazları gibi ürünler ihraç edilmektedir. Almanya’dan ise ağırlıklı olarak makine ve cihazlar, plastikler, demir-çelik ve eczacılık ürünler ithal edilmektedir.

Norther Global Logistics (NGL) olarak Almanya taşımalarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle hareket ediyoruz. Bölgede bulunan acente ağımızla her türlü sorununuzu anında çözüyoruz. Türkiye ile Almanya arasında karşılıklı olarak haftalık düzenli servisler düzenliyoruz. Kapıdan kapıya taşımalar düzenleyerek, ürünlerinizi tam zamanında ulaştırıyoruz. Almanya’ya kara yolu, minivan, deniz yolu, intermodal ve hava yolu taşımalarımızla ulaşabiliyoruz.

Türkiye ile Almanya arasındaki düzenli seferlerimiz hakkında bilgi veya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Size Sunduklarımız

Sunduğumuz tüm lojistik hizmetlerde, sizlere avantaj sağlamayı, güveninize layık olabilmeyi ve sürdürülebilir iş ilişkisi oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Uygun Navlun
Uygun Navlun
Alternatif Çözümler
Alternatif Çözümler
Güvenli Operasyon
Güvenli Operasyon
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti