TR - ENG

 0850 446-0-645 (NGL)

Hizmetlerimiz

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılık Departmanımız operasyonel olarak 6 bölümde
hizmet vermektedir;

Parsiyel ve Komple Taşımacılık
Özel Taşımalar
Depolama
Askılı Taşımacılık ve Minivan Ekspres Taşımacılık

Tüm dünyadan Türkiye'ye ve Türkiye'den tüm dünyaya özellikle uzak doğu ile kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılıkla beraber, tır + gemi, uçak + gemi ve tren+ gemi kombine taşımaları sunan Norther, müşterilerine taşıma şekillerinde birden fazla seçenek sunarak farklılık yaratmaktadır.

Dünyanın her yerine ve her yerinden havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşıma hizmeti veren Norther Lojistik , seçkin havayolu şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde fiyat ve yer avantajı sağlamaktadır . Bu bağlamda dünyanın tüm limanlarına ihracat ve tüm limanlardan ithalat servisini 7/24 sunmaktayız.

Proje taşımacılığı bilgi birikimi ve deneyim isteyen ve son derece dikkat isteyen taşımacılık türüdür. Norther Lojistik, yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle gabari dışı ve ağır yüklemelerde, yüksek değerli sevkiyatlarda müşterilerimize hizmet vermektedir. Proje taşımacılığının planlanmasından, taşımanın ayarlanması ve gerçekleştirilmesine, sevkiyatın adrese ulaştırılması aşamalarında müşterilerimiz ile bilgi birikimimizi paylaşıp zamanında teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir.

Minivan ile Express Kargo taşımacılığı size, hava yolu taşımacılığına göre daha güvenli ve daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır. Express Kargo taşımacılğının, hava yolu taşımacılığına göre daha az formalitesi bulunmaktadır.